Bodrum’a Hoşgeldiniz….

Dünyanın hemen her ülkesinden turistin özellikle yaz aylarında akın ettiği Bodrum, eğlence tutkunlarının vazgeçemediği bir merkezdir.

Dünyaca ünlü turizm ilçemiz Bodrum, uluslar arası bir cazibe merkezi olmayı sürdürüyor. Dünyanın yedi harikasından biri olan Mouseleium’un yer aldığı Bodrum’da turizm, sadece güneş, deniz, kum üçlüsüyle değil, kültürel zenginlikle de bir anlam kazanır. Üç tarafı denizlerle çevrili Bodrum Yarımadası’nda yer alan on bir belde, farklı özellikleriyle bambaşka dünyalara götürür insanı. Bölge bir yanda eğlencenin doruğa ulaştığı Bodrum ilçe merkeziyle, öte yanda sükuneti, doğal güzellikleri ve medeniyetlere beşik olmuş tarihi eserleriyle görenleri daima büyüler. Tipik ılıman mevsim özellikleri ile ideal bir yaşam alanı olagelmiş bu eşsiz küçük kent, asırlardan bu yana farklı medeniyetlerin gözdesi, hazinesi olmuştur. Bodrum ve çevresi, yüzyıllardan bu yana tarih sahnesinde aldığı önemli rolü günümüze de taşımayı bilmiştir.

Günümüzde Bodrum, turizmde dünyada çığır açmaya aday merkezlerden biri olarak gösterilir. Dünyanın hemen her ülkesinden turistin özellikle yaz aylarında akın ettiği Bodrum, eğlence tutkunlarının da vazgeçemediği bir merkezdir. Bodrum’da eğlence, eksilmeyen bir enerjiyle devam eder.

Concierge Bodrum Services

 Bodrum Fotoğraf Galerisi